Servis a opravy bot

Už od začátku našeho fungování jsme vždy chtěli dělat co nejkvalitnější produkt dokážeme. U bot je to jednak o stránce vizuálu, funkce a především pak o výdrži a odolnosti jako takové. Často se k nám dostávají zprávy od našich zákazníků, kteří jeden konkrétní pár nosí i více jak 5 let. Taková informace nás moc těší. Především s ohledem na rozmach fast fashion trendů a zaplavování trhu zbytečnými, nekvalitními a dovezenými výrobky, které často svého kupce ani nenajdou.

Vdechnout botám druhý život

Obuv vyrobená z pravé kůže časem získává nezaměnitelně charakteristickou patinu a všechny oděrky po letech chůze vypráví svůj vlastní příběh. Kůže je svými unikátními vlastnostmi prostě jedinečná. Ostatním materiálům se vymyká především svou výdrží. Nechejte nás vašim roky nošeným botám vdechnout druhý život.

Krok za krokem, rok za rokem

Při dlouhodobém nošení se může stát, že vaše boty budou potřebovat menší údržbu v podobě výměny podešve, podlepení některých spojů nebo přebroušení řezů. Všechny tyto úkony vám nabízíme na námi vyrobenou obuv v rámci záručního i pozáručního období. Boty stačí zaslat na adresu naší výroby - Luhačovská 891, Slavičín 763 21 - s žádostí o provedení údržby.

×