Prodloužená dodací doba

Objednávky vytvořené do a včetně 20. 11. 2022 s jistotou dodáme do Vánoc.

Objednávky od 21. 11. 2022 zpracováváme s prodlouženou dodací dobou a negarantujeme dodání do Vánoc. Zpracovány a dodány pak můžou být až v dalším roce.

Dobrý den,

tuto zprávu pro vás zveřejňujeme proto, že se odeslání vašich objednaných bot, bohužel, může o pár dní zpozdit. Vaše spokojenost je pro nás tou nejdůležitější hodnotou a aby vám boty sloužily jak mají, tak si jejich kvalitou a zpracováním musíme být na sto procent jistí. Dovolte nám tedy, prosím, uvést kontext k této věci.

Pokud je vaše objednávka již dodána, expedována nebo zrušena, považujte, prosím, tuto zprávu za neplatnou.

Naši ševci a šičky každý den pilně pracují na všech objednávkách s cílem včasného dodání. Jsme ale malá rodinná firma a občasná absence našich kolegů a kolegyň se podepíše na výrobní kapacitě, kterou naše dílny poskytují. Toto samozřejmě souvisí i s přicházejícími sezónami, ve kterých je zpravidla poptávka po našich produktech velmi vysoká - jedná se především o období před Vánoci. To všechno navíc podtrhává rok 2022, který lze charakterizovat jako velmi turbulentní a nestabilní co do fungování dodavatelských řetězců. To všechno se může promítnout na uvedených dodacích dobách. 

U objednávek po 20.11.2022 negarantujeme dodání do Vánoc a zpracovány můžou být až v nadcházejícím roce.

Objednávky vytvořené před a v neděli 20. 11. 2022 s jistotou do Vánoc doručíme.

I přes to, že děláme co můžeme a výrobě se věnujeme i přes víkendy, se někdy stane, že boty nestihneme odeslat včas. Tyto informace zveřejňujeme pro všechny, kterých se případné zpoždění v řádu dnů týká. S každou objednávkou počítáme a není potřeba nás tedy kontaktovat s dotazem přesného doručení. Cílem této zprávy je vás ujistit, že své objednané boty dostanete. Každé vyhledávání stavu jednotlivé objednávky nás zaneprázdní a proces expedice zpomalí.

Přijměte tedy, prosím, naši omluvu za nedodržení uvedeného termínu. Velice nás to mrzí. Na vaší kožené obuvi v tento moment usilovně pracujeme a věříme, že se nám ji podaří odeslat každým dnem. Jako omluvu za menší prodlení vám k botám přidáme menší dárek v podobě produktu k péči o boty.

Děkujeme za vaši důvěru, trpělivost a pochopení.

Za všechny ševce, šičky, kolegy a kolegyně,

Tomáš Jančařík

×